Kesilmez Eldiven Nedir? Nerede Kullanılır?

Kesilmez Eldiven Nedir? Nerede Kullanılır?

Kesilmez eldiven, İş Sağlığı ve Güvenliği çerçevesinde personelin ellerini korumak amacıyla tercih edilmektedir. Motorlu bıçak ya da benzeri kesici ekipmanlarla çalışan personel için koruyucu seçenekler sunar. Kesim sırasında ekipmanın kontrolden çıkması ya da personelin dalgınlıkla elini kaptırması söz konusu olabilir. Bunun önüne geçmek adına bu eldivenler tercih edilmektedir.

Kesilmeye karşı oldukça güçlü bir seçenek olan kesilmez eldivenler, personelin daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu durum, personelin elim kesilir mi endişesiyle performans kaybı yaşamasını da engeller. El ve parmak yaralanmalarını önlemek amacıyla tercih edilen kesilmez eldivenlerle alakalı size özel çözümler sunuyoruz. Farklı ebat ve adette eldivenler için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Kesilmez Eldivenler Neden Tercih Edilmektedir?

Tehlikeli işlerde çalışan ve organ kaybı ihtimalinin yüksek olduğu personel için önlem almak şarttır. Bu noktada en önemli konulardan bir tanesi olan eldivenin belirli standartlara uygun olduğunu unutmamanız gerekir. Kesilmez eldiven standardı olarak da bilinen standartlara uygun bir şekilde tasarlanan bu eldivenler tam koruma sağlar. Bu noktada işverenlere sadece bu kaliteli çözümlere başvurmak kalır.

Sağlık standartlarına uygun özellikler taşıyan bu eldivenler, uzun çalışma saatlerine rağmen cilde zarar vermez. Üstelik farklı beden seçenekleri sayesinde ele tam oturan özelliklere sahiptir. İster kendiniz ister personeliniz için bu koruyucu eldivenlerden sipariş emelisiniz. Böylelikle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda önlem aldığınızı ispat edebilirsiniz.

Kesilmez Eldiven Fiyatları

Kesilmez eldivenlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi dayanıklılık olsa da pek çok işletme fiyatları dikkate alarak bir seçim yapar. Bu nedenle de kesilmez eldiven tercihi esnasında kaliteyi yakalamak adına fiyat araştırması da yapmak gerekir. Eldivenlerin fiyatını belirleyen temel kıstas kalite olsa da satın almak istediğiniz ebat ve adetler de fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir.

Kesilmez eldivenlerle alakalı koruyuculuğu en yüksek modellerden bir tanesini tercih etmelisiniz. Bu sayede de ayrıcalıklarla dolu bir alışverişe kapı aralayabilirsiniz. Özellikle bütçenizi sarsmayacak ve sizin için ideal çözümler ortaya çıkaracak olan bu eldivenlerle alakalı aklınıza takılan sorularla alakalı bizimle iletişime geçebileceğinizi de kesinlikle unutmamalısınız.