MYFORM 5 + 1 PARKA İŞ MONTLARI İŞ ELBİSELERİ

5 + 1 PARKA

* Yerli Üretim,

* Kolları çıkabilir,

* İçi Polarlı,

* Çok fonksiyonel.

İş Elbisesi Nedir? Neden İş Elbiseleri?

İş elbisesi; fabrika, inşaat ve diğer iş sahalarında personelin daha sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlayan unsurlardır. İşçilerin kendi kıyafetleriyle çalışmaları durumunda karşı karşıya kalacakları riskler iş elbiseleri aracılığı ile ortadan kalkar. Üstelik bir fabrika ya da iş yerinde personelin tek tip iş kıyafeti giymesi daha başarılı bir görüntü ortaya koyar. Siz de bu konuda iş elbiselerinin avantajlarından yarar sağlamak için harekete geçmelisiniz!

İş elbisesi, personelinizin performansını arttırmak konusunda çok özel bir seçenek olur. Bu noktada siz de personelinize değer katacak ve daha doğru bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan iş elbiseleri sayesinde ne tür avantajlar ortaya çıkacağını sıralayalım!

İş Elbisesi Neden Tercih Edilmelidir?

İş elbisesi sayesinde yakalayacağınız avantajları aşağıda sizler için sıraladık. İşte birbirinden değerli detaylar!

  • Doğru bir seçimle personelin hareket kabiliyeti artar ve performansı yükselir,
  • Hijyenik özelliklere sahip olması sayesinde işçi sağlığını korur,
  • Dikiş noktaları zorlamalara karşı dayanıklıdır,
  • Bazı kısımlarının esnek olması sayesinde yıpranmalara karşı güçlüdür,
  • Sık sık yıkamak için özel olarak üretilmektedir,
  • İşin niteliğine ve personelin çalıştığı birime göre gabardin, jean, alpaka a da terrycotton gibi kumaşlardan imal edilir.

İşçi performansını arttırmasının yanı sıra iş yerinde bir düzen olduğunu da yansıtan bu elbiseleri siz de tercih ederek bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Personele özel olarak hazırlanan bu kıyafetlerin fiyatları da oldukça ilgi çekicidir.

İş Kıyafeti Fiyatları

İş kıyafeti, personeliniz için sipariş edeceğiniz tişört, pantolon ve ceket gibi giysilerden oluşan bir bütündür. Bu bütünle alakalı kaliteli bir tercih yapmak adına öncelikle fiyatları değerlendirmeniz gerekir. İş elbisesi fiyatları, işletmenizin önemli giderlerinden olacağından bu konuda titiz araştırmalar yapmalısınız. Ancak araştırmalar esnasında fiyatları etkileyen faktörlerin kumaş kalitesi, adet ve özel dokuma seçenekleri olacağını unutmamalısınız. Bunun yanı sıra adet arttıkça fiyatlarla alakalı daha rekabetçi alternatiflerden yarar sağlamak da mümkündür.

Yukarıdaki bilgiler ışığında kaliteli bir seçeneğe kapı aralayabilirsiniz. Hem uygun fiyatlarla iş elbisesi tercih edebilir hem de personelinizin kusursuz elbiselere sahip olmasına destek olabilirsiniz.