0538 702 46 89
  • Terlik%20Beyaz%20Renk
Terlik Beyaz Renk
Ürün Kodu : MKR282         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
GEZER SABO TERLİK LACİVERT

Garson Kıyafetleri ve Aşçı Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır ?

Garson kıyafetleri ve aşçı kıyafetleri; restoran, mutfak ve kafelerde en önemli unsurlardandır. Görsel manada daha kaliteli bir sonuç elde etmenin yanı sıra işlevsel açıdan da personele konfor sağlamak bu kıyafetlerle muhtemeldir. Bir restoran ya da otel işletmecisi olarak personeliniz için ideal kıyafetleri seçmelisiniz.

Kıyafet seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı detaylar vardır. Söz konusu detaylar aslında garson kıyafetleri ve aşçı kıyafetleri ile alakalı nitelikleri ortaya koyar. Bu noktada nasıl bir tercih yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız mutlaka aşağıdaki detaylara bir göz atmalısınız!

Garson Kıyafetleri ve Aşçı Kıyafetleri Özellikleri

Garson ve aşçılar, bir işletmenin en önemli personeli arasında kabul edilmektedir. Nitekim yemeklerin pişirilmesi ve servis edilmesinde rol oynayan bu kimselerin sadece becerileri değil kıyafetleri de kusursuz olmalıdır. Bu kapsamda garson ve aşçıların kıyafetlerinde şu özelliklerin varlığından emin olmalısınız.

  • Kıyafetler, personelin beden ölçüsüne uygun tasarlanmalıdır,
  • Uzun saatler boyunca kullanılacak olan kıyafetler terletmemeli ve alerji yapmamalıdır,
  • Giyme ve çıkarma konusunda kolaylık ön planda olmalıdır,
  • Hareket kabiliyetini kısıtlamamalı ve mutfakta kolaylık sunmalıdır,
  • Model olarak kullanışlı özellikler taşımalıdır,
  • Mutfakta bir yerlere takılmayacak şekilde üretilmelidir.

Tüm bu özellikleri taşıyan garson ve aşçı kıyafetlerinin ideal olacağından söz etmek gerekir. Siz de bu konuda en iyi alternatiflerden yararlanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garson ve Aşçı Kıyafetlerinde Fiyatlar

Garson ve işçi kıyafetleri ile alakalı fiyat araştırması yaparak kaliteli çözümlere ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken en önemli şey fiyatlar üzerindeki etkili faktörleri dikkate almak olacaktır. Peki, fiyatı belirleyen en önemli detaylar nelerdir?

Garson ve aşçı kıyafetlerinde en değerli konu olan kumaşın titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda öncelikle kumaş kalitesine bakmalısınız. Sonrasında kıyafetlerde özel bir işleme olup olmadığı ve bu işlemelere dair nasıl bir çözüme başvurmanız gerektiğini de dikkate almalısınız. Fiyatların değişmesine neden olacak faktörlerden biri de kıyafet ebatlarıdır. Satın almak istediğiniz kıyafetler ile alakalı bizimle iletişime geçerek en kaliteli çözümlerden yararlanmaya başlayın!


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
BENZER ÜRÜNLER
Toptan Fiyat Al
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.