0538 702 46 89

2019 yılında kurulmuş olan Makro İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti firmamız iş elbiseleri, iş ayakkabıları ve iş güvenliği ekipmanları alanında hizmet vermeye başlamıştır.


2021 yılında yenilikçi hizmet anlayışıyla, e-ticaret alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız sizlere zamanında teslimat ve uygun fiyat garantisini bir arada sunmaktadır. Güvenli ödeme sistemleri ve en son teknoloji şifreleme yöntemleri ile bilgileriniz güvence altındadır.


Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir.


Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.


Sizlere hizmet vermekten onur duyar, keyifli alışverişler dileriz. 

Toptan Fiyat Al
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.