0538 702 46 89
Kategoriler
Ürün Filtreleme
Beden
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 8 Ürün

Baskılı ikaz yeleği, üzerinde reflektör bulunan ve kişilerin karanlıkta görünmesini sağlayan yelek modelleri arasında yer almaktadır. Yüksek görünürlük yelekler olarak da ifade edilen reflektörlü yelek karayolu, demiryolu ve bina inşaatlarında, limanlarda, havaalanlarında, tersanelerde, tersanelerde, askılarda, itfaiyede, arama kurtarmada, acil ve kamu hizmetlerinde ve kötü hava koşullarında veya düşük görüş koşullarında vb. çalışan kişiler tarafından giyilir. Aynı zamanda bisikletçiler, motorlu bisikletçiler, trafik polisleri ve yollarda veya yolların yakınında çalışan işçiler tarafından da yoğun bir şekilde talep gören yelek modelleri olduğunu ifade edebiliriz. Yüksek görünürlük yelekleri, sarı, açık sarımsı yeşil, turuncu veya kırmızı gibi kolayca fark edilebilen ve normalde üzerlerinde yansıtıcı şeritler, işaretler veya harfler bulunan parlak alevle yüzer renklerde bulunur.

EN ISO 20471:2013, tasarım, arka plan ve birleşik performans geri yansıtıcı malzemeler için gereksinimler, geri yansıtıcı malzemeler için fotometrik ve fiziksel performans gereksinimleri ve bakım etiketlemesi gibi yüksek görünürlüklü giysiler için ayrıntılı gereksinimleri belirtir. EN 471:2003, yüksek görünürlüklü giysi özellikleri için Avrupa standardıdır. Reflektörlü yeleklerin üç koruma seviyesi bulunmaktadır. Söz konusu seviyeler aşağıdaki gibidir.

Sınıf 1 - En düşük görünürlük seviyesi

Sınıf 2 - Aracı görünürlük seviyesi

Sınıf 3 - En yüksek görünürlük seviyesi

Reflektörlü Yelek Nedir?

Reflektörlü yelekler, geri yansıtmalı malzemelerden yapılmış güvenlik giysisidir. Bunlar düşük gün ışığında veya araç farları ve mekanize ekipmanla aydınlatıldığında karanlıkta giyen kişinin görünürlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yeleklerin renkleri arka plan renkleriyle yüksek kontrastlı ve belirgindir. Yeleklerin belirgin özelliği, kullanıcının hızlı bir şekilde tespit edilmesini veya bir kurtarma operasyonu veya yakın bir kaza sırasında başkalarının hareketlerinden kaçınmasını sağlamasıdır. Bu doğrultuda iş güvenliğinin sağlanması için yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürünler iş elbiseleri arasında en fazla tercih edilenler arasındadır.

Mühendis Yönetici Yelek Modelleri

Reflektörlü yelek modellerinden bir tanesi olan mühendis yönetici yelek modelleri söz konusu mühendisler tarafından tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünlerin bazı temel özellikleri vardır. Söz konusu özellikler aşağıdaki gibidir.

·         Ürünün üzerinde görünürlüğü artırmak için reflektif bant bulunur.

·         Üründe kirlere karşı kontrast paneller yer almaktadır.

·         Kolay kullanım sağlanması için fermuarlı bir şekilde üretilebilmektedir.

·         Kalem, not defteri ve telefon gibi eşyaların konulabilmesi için cepler bulunur.

En Kaliteli Reflektörlü Yelek Modelleri

En kaliteli ve güvenilir modellerden birini seçmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Reflektörlü yelek modellerini en iyi şekilde sizlere sunan profesyonel firmamızdan kusursuz bir destek alabilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir ürünleri sipariş vermek için hemen harekete geçebilirsiniz.


Toptan Fiyat Al
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.