0538 702 46 89
  • Yelek%20İçi%20Polarlı%20Antrasit%20Renk%20
  • Yelek%20İçi%20Polarlı%20Antrasit%20Renk%20
  • Yelek%20İçi%20Polarlı%20Antrasit%20Renk%20
Yelek İçi Polarlı Antrasit Renk
Ürün Kodu : MKR185         Yorumlar (0)        Yorum Ekle


İçi Polarlı Yelek Özellikleri :


* İç kısımda polar astar, 

* Sağ, sol ve üstte cepler,

* İçi poları sayesinde sıcak tutmaktadır. 


* Baskı ve nakış uygulanabilir Minimum adet baskı için 10, nakış için 15 adettir.

* Baskı & nakış ve toptan fiyat isteklerinizi satis@makroiselbiseleri.com ve info@makroiselbiseleri.com adresine veya sağ altta bulunan canlı destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz. 

İş Yeleği Nedir?

İş yeleği; fabrika, şantiye ve üretim alanlarında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmayı başarır. İkaz yeleği olarak da bilinen iş yelekleri genellikle fosforlu ve dikkat çekici özelliklerdir. Bu çerçevede iş yelekleri, işçilerin çeşitli kazalarla karşı karşıya kalmasını engeller. Siz de iş yerinizde güvenliği ön plana çıkarmak adına işçi yeleklerini tercih edebilirsiniz.

İşçi Yeleği Tasarımında Dikkat Edilecekler

İkaz yeleği tasarımı basit gibi görünse de oldukça önemlidir. Titizlikle hazırlanması gereken bu yelekleri özel kılan en önemli husus çeşitli standartlara uygun tasarlanmış olmalarıdır. Aşağıda bir ikaz yeleğinin taşıması gereken temel özellikleri inceleyebilirsiniz.

  • Tasarımı hareket imkanını kısıtlamayacak şekilde yapılmalıdır,
  • Koruyucu donanımlarla birlikte kullanılmaya müsait olmalıdır,
  • Konfor ve yeterlilik bakımından ideal olmalıdır,
  • Işık yansıtıcı özelliği sayesinde güvenliği sağlamalıdır.

Yumuşak kumaştan tasarlanan ve yıkamaya müsait özellikleri olan ikaz yeleklerinin reflektör bantlar sayesinde kullanışlılığı artar. Güvenlik konusunda üretim alanları, fabrikalar ve şantiyelerin vazgeçilmezi olan bu yelekleri siz de tercih ederek ideal bir seçenekten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İş Yeleği Modelleri

İş yeleği, kullanım konusunda en dikkat çekici seçeneklerden bir tanesi olurken modelleri oldukça çeşitli alternatiflerdir. Bu nedenle de iş yeleklerini nasıl seçeceğinizi bilerek hareket etmekte yarar vardır.

Sarı, yeşil, turuncu ve kırmızı tonlarında imal edilen iş yeleklerinin akşam saatlerinde yansıma yapması adına ön ve arka kısmında reflektörler vardır. Yeleğin her noktasında bulunması gereken bu reflektörler ışık olmadığında gri bantlar olarak görsel anlamda tamamlayıcıdır. Genellikle kolsuz bir şekilde tasarlanan yeleklerin zaman zaman ceket formatında olması da muhtemeldir.

Baskılı iş yeleği modelleri kullanışlılığı sağlamak adına tercih edilirken amaç tamamen kalite odaklılığı elde etmektir. Bu nedenle de bir iş yeri ya da şantiyede iş yeleği tercih edilecekse kesinlikle baskılı modeller ön plana çıkacaktır.

İş Yelekleri Fiyatları

İşçi yeleği ya da işçi yelekleri kullanımı çok yaygın ürünlerdir. Bu nedenle de fiyatları bakımından çok araştırılan ürünlerdir. İşletmeler için önemli bir konu olan İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında her işletmede bulunması gereken iş yelekleri ile alakalı fiyatları her yönüyle ele alalım!

İş yelekleri çok ince malzemeden tasarlanıyor olsa da reflektör detayı ve dayanıklılığın önemsenmesi nedeniyle fiyatlar bakımından farklılaşır. Kaliteli bir iş yeleği satın aldığınızda ödeyeceğiniz ortalama ücretlerle kalitesi pek de içinize sinmeyen iş yelekleri için ödeyeceğiniz ücretler aynı olmayacaktır. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece kaliteli ve kullanışlı bir çözüme odaklanmaktır.

Size sunduğumuz uygun fiyatlar ve kaliteli iş yelekleri sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermenin tam zamanı! Kullanım alanları oldukça çeşitli olan bu ürünler sayesinde sadece iş güvenliğini sağlamakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda görsel kusursuzluğu yakalamak adına da iş yeleği tercihinde bulunabileceksiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
Toptan Fiyat Al
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.