0538 702 46 89

3M Kulaklık Nedir?


3M kulaklık, çok yüksek şiddetteki seslerin giderilmesi amacıyla tercih edilen ve kulak sağlığına katkı sağlamayı hedefleyen alternatiflerden bir tanesidir. İnşaat, şantiye ve diğer pek çok alanda tercih edilen bu kulaklıklar sayesinde çok şiddetli seslerin personeli rahatsız etmesinin önüne geçilmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda en özel alternatiflerden bir tanesi olarak kabul edilen 3M kulaklıklar noktasında siz de beklentilerinize maksimum kalitede çözüm üretme şansına sahip olabileceksiniz. Bu kulaklıkların işlevsel olmaları kadar görsel anlamda da avantajlı olması dikkat çekicidir. Bu nedenle de bir 3M kulaklık satın almak hemen herkes içi ilgi çekici seçenekleri beraberinde getirir.

3M Kulaklık Nerelerde Kullanılır?

Kulaklık konusunda beklentilerinize cevap verecek bir çözüm için 3M kulaklık tercihinde bulunmak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada kulaklıkların kullanım alanları çok çeşitli olabilir. Basınç ve sesin çok fazla olduğu hemen her yerde bu kulaklıkları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Örneğin odun kesme işi ile ilgilenen kimselerden bir fabrikada çok fazla ses çıkaran makinenin operatörlüğünü yapan kişilere kadar kullanım sahası oldukça geniştir.

Farklı türleri olmasına rağmen amacı ve sunduğu çözüm aynı olan 3M kulaklık ile alakalı siz de beklentilerinize cevap verebilirsiniz. Özellikle de personelinizin sağlığı ve güvenliği adına kulaklık seçiminizde kusursuzluğu yakalamalısınız.

3M Baret Nedir?

3M baret, işçi sağlığı ve güvenliğini desteklemek amacıyla tercih edilecek seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle de baret konusunda sorunlarla karşı karşıya kaldığınızı düşündüğünüzde 3M baret tercih etmek sandığınızdan çok daha avantajlı olur. Bu kapsamda kafanıza bir şey düşmesi ya da herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız da kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

3M baret kullanımı arttıkça işçilerin kaza riski yaşamaları daha az bir ihtimal olacaktır. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece kalite ve yüksek standartlarla kusursuluğu yakalamanıza olanak sağlayacak olan seçeneklerden bir tanesini tercih etmektir. Eğer siz de bu konuda kaliteli bir seçeneğe sahip olmayı arzu ediyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kulak Tıkacı

Basınç ve yüksek ses düzeyinin bulunduğu iş sahalarında kulak sağlığınızı korumak amacıyla tıkaç tercih etmelisiniz. Kulak tıkacı sayesinde sizi bekleyen her türlü riski ortadan kaldırma imkanına sahip olabileceksiniz. Üstelik kulak hassasiyetinizi de göz önünde bulundurma imkanını yakalayacaksınız.

Kulak tıkacı işçiler ve personel için çok özel bir çözüm olduğundan Makrosafety olarak beklentilerinize cevap veriyoruz. Kulak tıkacından 3M baret ve 3M kulaklığa kadar her üründe kaliteyi sağlıyoruz. Üstelik sizlere sunduğumuz her üründe de uygun fiyatları ön planda tutuyoruz!

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Toptan Fiyat Al
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.